fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Montana Dolce Mbajtese Ushqimesh 19 Cm

1.720 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse Ushqimesh
• Kapaciteti: 1 Litër
• Përmasat: Ø 19 x 10.5 Cm
• Përmasat: h 17 Cm
• Materiali: Qeramikë
• Ngjyra: Gri
• Dekori: Zemër e vizatuar

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444191998 SKU: 8056444191998 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Dolce Mbajtese Ushqimesh 19 Cm

Montana Dolce Mbajtese Ushqimesh 19 Cm është një aksesor i nevojshëm për në kuzhinë me një dekor në formë zemre të vizatuar. Kapaciteti prej gati 1 litër e bën atë ideal për të mbajtur biskota, drithëra, karamele dhe ushqime të llojeve të ndryshme. Kjo mbajtese ushqimesh qeramike ngjyrë gri nga Tognana do t’i japë kuzhinës tuaj një atmosferë tipike malore, falë dekorimit karakteristik të stilit tirol. E pajisur me kapak, dhe gominë nën të për një mbyllje hermetike, kavanozi disponohet në madhësi te ndryshme.

Montana Dolce Mbajtese Ushqimesh 19 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7093
• Shërben: Për ushqime | Biskota
• Përdoret në Shtëpi | Bar
• Ruan ngjyrën në kohë
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:45

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.