fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Martigues Gote Pijesh 32 Cl

1.430 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 6 gota së bashku
• Kapaciteti: 32 Cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in France

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314472004 SKU: 883314472004 Kategoritë: ,

Detaje të mëtejshme

Martigues Gote Pijesh 32 Cl

Martigues Gote pijesh mund të përdoret për lengje freskuese ose për birrë 32cl. Qelqi me formë konike nga Luminarc i gotave Martigues është krijuar për t’ju bërë të përjetoni një shpërthim të freskët të lëngjeve rigjallëruese, apo një birre me aromën e elbit, duke ju bërë kështu të ndiheni magjikë çdo ditë.

Martigues Gote Pijesh 32 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7108
• Shërben: Për pije freskuse |Birrë
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:32

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.