fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Frankfurter Forme Embelsire 26 cm

3.260 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Tavë
• Përmasat: 26 cm
• Materiali: Qelq borosilicate
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in: Czech Republic

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8593419502316 SKU: 8593419502316 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Frankfurter Forme Embelsire 26 cm

Frankfurter Forme Embelsire 26 cm e bërë prej qelqi borosilikat nga Simax me cilësi të lartë është e duhura për pjekje të kujdesshme për shëndetin. Në veçanti, ju ofron bazën ideale për përgatitjen. Me formën e saj të rrumbullakët dhe lartësinë në mes, ajo i jep kurorës  pamjen e saj tipike dhe karakteristike. Qelqi siguron përçueshmëri optimale të nxehtësisë dhe në këtë mënyrë mundëson që brumi të piqet në mënyrë të barabartë. Falë pastërtisë së tij higjienike, kallëpi i tortës është shumë i mirë për ata që vuajnë nga alergjitë dhe gjithashtu është i sigurt në larje enësh dhe mikrovalë.

Frankfurter Forme Embelsire 26 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: -7121
• Shërben për ëmbëlsira
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:52

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.