fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Aura Kane 1,0 Lt

880 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kanë
• Kapaciteti: 1 Liter
• Përmasat: 9 cm
• Përmasat: h 27 cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente | Mat
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360082722 SKU: 8004360082722 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Aura Kane 1,0 Lt

Aura Kane me valë 100 cl, stil dhe elegancë në tavolinën tuaj.Është bërë nga xhami transparent dhe xhami i ngrirë. Ajo është e pajisur me një tapë .Dekorimi i butë dhe mbështjellës dhe materialiteti i kapakut të tapës përmirësojnë transparencën e xhamit në një lojë ekuilibri dhe gjeometrie.Ështe perfekte për të shërbyer çdo lloj pije. Jepini tryezës suaj një prekje elegance bashkëkohore!Produkti është i sigurt në larje enësh. Kana Bormioli Rocco garantojnë rezistencë dhe qëndrueshmëri me kalimin e kohës. Çdo objekt vjen nga kërkime të kujdesshme dhe të sakta për ta bërë atë unik.

Aura Kane 1,0 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:7125
• Shërben: Për çdo lloj pije
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:22

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.