fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Arborea Tenxhere 24 cm

3.610 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere
• Përmasat: Ø 24 cm
• Materiali: Me veshje jo ngjitëse
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 25 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010111040866 SKU: 8010111040866 Kategoritë: , Etiketa:

Detaje të mëtejshme

Arborea Tenxhere 24 cm

Arborea Tenxhere një linjë produktesh nga Accademia Mugnano me një dizajn elegant, inovativ dhe të mbrojtur nga një depozitë ndërkombëtare.Protagonist elegant në kuzhinat më moderne falë veshjes novatore dhe të patentuar me efekt druri. Dizajni dhe kokrra e ngrohtë e drurit e bëjnë atë protagonist edhe në tavolinë.

Arborea Tenxhere 24 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për gatime pa presion
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• E përshtatshme për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:14

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.