fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Club Mbajtese Ushqimesh 0,5 lt

650 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse Ushqimesh
• Kapaciteti: 0.5 Liter
• Përmasat: 10 cm
• Përmasat: h 144 mm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made In France

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 026102582701 SKU: 026102582701 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Club Mbajtese Ushqimesh 0,5 lt

Club mbajtese ushqimesh me vëllim 0,5 l prej xhami cilësor i pajisur me kapak qelqi me mbyllje gome për të ruajtur freskinë maksimale të ushqimit. Kutia mund të përdoret në mikrovalë dhe të lahet në pjatalarëse. Forma unike përshtatet në mënyrë të përkryer në brendësi, kështu që mund ta përdorni si një dekorim minimalist dhe t’i mbani përbërësit në dorë.Falë Luminarc dizajni me cilësi të lartë me mbyllje hermetike të kapakut, funksionon në mënyrë të besueshme si një enë për ushqimin e thatë, duke përfshirë çajin, drithërat, sheqerin, kripën ose barishtet. Kapaku i qelqit me vulë gome mbron nga dëmtuesit e mundshëm, parandalon hyrjen e lagështirës dhe ruan aromën e ushqimit.

Club Mbajtese Ushqimesh 0,5 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:7143
• Shërben: Për Mbajtëse Ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:54

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.