fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Olimpia Filxhane Kafe (6 Cope)

3.240 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Filxhanë Me Pjata
• Përmasat: 5,5 Cm
• Materiali: Qeramike
• Ngjyra: E Bardhe dhe e Kuqe
• Kapacileti: 100 Cc
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444184426 SKU: 8056444184426 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Olimpia Filxhane Kafe (6 Cope)

Olimpia Filxhane Kafe është në porcelan të bardhë me një dekorim ngjyrë bezhë dhe të kuqe me zemra dhe tartan, i përshtatshëm për një ambient të ngrohtë dhe mikpritës dhe perfekt për të rikrijuar një atmosferë tipike Krishtlindjesh. Seti Brunico i firmes Tognana me 6 filxhanë kafeje është i përshtatshëm për larje enësh dhe i përshtatshëm për t’u përdorur në mikrovalë, pa cenuar estetikën e tyre.

Olimpia Filxhane Kafe (6 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7282
• Shërben: Për kafe
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:49

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.