fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mythos Krepiere 28 Cm

2.970 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: Ø 28 cm
• Materiali: Alumin | Soft touch
• Ngjyra: Gri | E zezë
• Dekori: I Papërcaktuar

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000257762463 SKU: 8000257762463 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mythos Krepiere 28 Cm

Mythos krepiere me diametër 28 cm ka trup në alumin të farkëtuar dhe një shtresë e brendshme jo ngjitëse me 4 shtresa nga teknologjia inovative Floatech, e cila garanton një kuzhinë natyrale dhe të shëndetshme, duke ruajtur karakteristikat dhe vlerat ushqyese dhe organoleptike e ushqimit. Prodhuar nga Tognana me nje dizajn minimal dhe një estetikë shumë aktuale dhe është i pajisur me 1 dorezë me mbarim të butë ergonomik dhe të sigurt.

Mythos Krepiere 28 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për gatimin e krepave
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm edhe për induksion
• Ka mundësi për kapak shtesë
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

19:34

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.