fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Vera Rende Me Bazament Me 5 Thika

2.610 L

 Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Rende me 5 Aksesore
• Përmasat:15 x 29 cm x h14 cm
• Materiali: Plastikë ABS, Çelik, Inoks
• Ngjyra: E Bardhë | Jeshile
• Dekori: Me Linja dhe harqe të gdhendura
• Veçori: Me aksesore të çmontueshëm
• Made in Italy

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8008636314586 SKU: 8008636314586 Kategoritë: ,

Detaje të mëtejshme

Vera Rende Me Bazament Me 5 Thika

Vera Rende Me Bazament me  5 Thika, kjo rende është një aksesor në kuzhine që ua lehtëson shumë punën atyre që duan të gatuajnë.Është e lehtë dhe praktike për t’u përdorur është e markës së njohur italiane Ghidini ka 5 aksesore të ndryshëm që ndërrohen sipas dëshirës dhe që ofrojnë larmi në kuzhinë. Rendja me ngjyrë të bukur jeshile ka një bazë të qëndrueshme të posacme, e cila shërben si një ndarje për ruajtjen e teheve. Këmbët e gomës ofrojnë stabilitet dhe siguri, duke e mbajtur rende të fiksuar në tavolinën e punes. Mbrojtësi i dorës ndihmon në mbrojtjen e gishtërinjve tuaj.

Vera Rende Me Bazament Me 5 ThikaHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7323
• Shërben: për prerjen e Frutave | Perimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në Pjatalarese
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:36

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.