fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tapet Silikoni Vera (1 Cope)

1.130 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tapet Silikoni
• Përmasat: 26 x 37 x 1 cm
• Materiali: silikon
• Ngjyra: Mente
• Dekori: Me konë të vegjël
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8008636315187 SKU: 8008636315187 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tapet Silikoni Vera (1 Cope)

Tapet Silikoni Vera është një tapet silikoni që shërben për kullimin e perimeve dhe frutave. Ky tapet prodhuar nga Ghidini Cipriano është krijuar posaçërisht për ju që dëshironi të kultivoni shijen dhe kënaqësinë e të ushqyerit shëndetshëm në pëditshmërinë tuaj. Mund ta përdorni për të pjekur mishin apo perimet në furrë. Një ene kuzhine e tillë do i vinte në ndihmë çdo amvise. Konet në sipërfaqe favorizojnë ndarjen e yndyrave dhe lëngjeve nga ushqimi gjatë përgatitjes. Gjithashtu lejojnë një gatim më homogjen dhe më të shpejtë falë ajrimit që krijohet në pjesën mbështetëse të tapetit.

Tapet Silikoni Vera (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7333
• Shërben: Për kullim dhe gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:54

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.