fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Rrahese Cekic Druri 29 Cm

1.060 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Çekiç druri
• Përmasat: 29 x 10 x h5 cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: Me linja në ngjyrë të hapur
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900100350 SKU: 8020900100350 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Rrahese Cekic Druri 29 Cm

Rrahese Cekic Druri 29 cm është produkti i cili do ta bëjë më të lehtë marinimin e mishit, thyerjen e  arrorëve si dhe shumë punë të tjera në kuzhinë. Prodhuar nga Meeting kjo ene kuzhine prej druri ofron prakticitet dhe thjeshtësi gjatë përgatitjes së recetës suaj të preferuar. Çekiçi redukton kohën tuaj të gatimit dhe ju lejon të shijoni mishin e pulës, biftekit dhe viçit të gatuar në mënyrë perfekte dhe të njëtrajtshme që është me lëng, aromë dhe aq i butë sa mund ta prisni me thikë gjalpi.

Rrahese Cekic Druri 29 Cm Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:7334
• Shërben: Për rrahje mishi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:14

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.