fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tavoline Hekurosje Planet Mini 50 cm

1.180 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavolinë mini
• Përmasat: 52 x 12 x h10 cm
• Materiali: Metal
• Materiali i mbulesës: Pambuk
• Ngjyra: Kryesisht e bardhë
• Made in Italy

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244003040 SKU: 8001244003040 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tavoline Hekurosje Planet Mini 50 cm

Tavoline Hekurosje Planet Mini 50 cm, e kompletuar me stendë metalike dhe mbajtëse për ngritjen nga niveli mbeshtetes. Struktura e këmbës  përshtatet edhe në sipërfaqe me reliev në disnivel. Praktike per hekurosjen e kraheve te kemishave. Mbulesa e pjesës së sipërme të hekurosjes ka material 100% pambuk me mbushje vatinë. Kjo mini tavolinë hekuri e prodhuar nga Gimi është e disponueshme në dy dizenjo të ndryshme të mbulesave, duke iu përshtatur shijeve ose ambjentit tuaj.

Tavoline Hekurosje Planet Mini 50 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7355
• Shërben Për hekurosje teshash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Ideale në bazament me disnivel
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:40

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.