fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tavoline Shtrati Life Cream 52x32 Cm

2.180 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Tavolinë
• Përmasat: 52 x 32 x 25 cm
• Materiali: Plastike
• Ngjyra: E Bardhë
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404221914 SKU: 8009404221914 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tavoline Shtrati Life Cream 52×32 Cm

Tavoline Shtrati Life Cream 52×32 cm dëshironi t’i jepni një prekje origjinaliteti shtëpisë tuaj? Këtë do ta arrini me Tabakën e shtratit të palosshëm Tontarelli Life (52 X 32 x 25 cm). Është koha për të blerë këtë artikull të mrekullueshëm tabaka plastike e palosshme tontarelli life me vlerën më të mirë për para.

Tavoline Shtrati Life Cream 52x32 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:7395
• Shërben si Tavoline Shtrati
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:35

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.