fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cook Rings Tave 28x18 cm

1.680 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 tavë
• Përmasat: 28×18 cm
• Materiali: Qeramikë
• Ngjyra: E Bardhë
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444011661 SKU: 8056444011661 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Cook Rings Tave 28×18 cm

Cook Rings Tave 28×18 cm është një enë pjekjeje ovale, e bardhë me një strukturë interesante. Kjo tavë për pjekje është ideale për lloje të ndryshme gatimesh. Mund të përdoret gjithashtu si një tas për sallata dhe produkte të tjera tavoline. Marka italiane Tognana është e njohur për cilësinë dhe dizajnin e saj origjinal.

Cook Rings Tave 28x18 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:7437
• Shërben: Për gatime të ndryshme
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Lahet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

00:52

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.