fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Glitter Gold Pjate Torte Me Fron 33 Cm

2.590 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Pjatë Torte
• Përmasat: 33 cm
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Gold
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622023310 SKU: 032622023310 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Glitter Gold Pjate Torte Me Fron 33 Cm

Glitter Gold Pjate Torte me fron mund ta përdorni si mbajtëse për tortë, kek ose për servirje ëmbëlsirash. Do të shërbejë mirë edhe si një pjatë servirjeje për ushqime të tjera të shijshme. Në anën e servirjes, pjata është prej xhami të lëmuar, nga jashtë bazamenti ka një sipërfaqe të ashpër në një ngjyrë të artë vezulluese.E gjithë pjata bashke me bazamentin konik është i qëndrueshëm dhe nuk përmbyset. Bazamenti dhe pjata me reflekse shkëlqyese në ngjyrë goldi duket moderne dhe në tavolinën e shtruar bëhet në qendër të vëmendjes. Glitter pjata e punuar me dorë nuk mund të lahet në enëlarëse.

Glitter Gold Pjate Torte Me Fron 33 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7448
• Shërben për mbajtjen e ëmbelsirave
• Përdoret në Shtëpi | Restorant |Hotel
• Lahet në Pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:23

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.