fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Rt Cherry Sweet Forme Embelsire 30x10Cm

910 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Copë
• Përmasat: 30x10Cm
• Materiali: Me veshje jo ngjitëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000257827162 SKU: 8000257827162 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Rt Cherry Sweet Forme Embelsire 30x10Cm

Tani është më e lehtë të përgatisni receta të shijshme për miqtë dhe familjen tuaj gjatë fundjavave ,me fletën e pjekjes prej çeliku drejtkëndëshe të kuqe Tognana 30 cm.
E bërë prej çeliku, tava e pjekjes Tognana lejon që recetat tuaja të përgatiten me më shumë praktike, përveçse lejon që fetat të nxirren me lehtësi, duke ju kursyer kohë.Tepsia e kekut është e përshtatshme për të bërë receta të shijshme. Për shkak të veshjes që nuk ngjit, brumi nuk ngjitet gjatë pjekjes. Është gjithashtu i lehtë për t’u pastruar dhe i pajtueshëm me pjatalarëse.

Rt Cherry Sweet Forme Embelsire 30x10CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:7451
• Shërben: Për gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:37

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.