fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pjate Qelqi Bossa Nova 32 Cm

3.970 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 2 Pjata Kristali
• Përmasat: 32 Cm
• Materiali: Kristal Luxion
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me Linja dhe harqe të gdhendura
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Germany

Vetëm 13 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 4003762228442 SKU: 4003762228442 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Pjate Qelqi Bossa Nova 32 Cm

Pjate qelqi Bossa Nova me Paketim 2 cope. Qelq kristali për prezantimin elegant të ushqimit, ëmbëlsirave të tjera të vogla – ideale si një dekorim elegant tavoline ose për të mbrojtur sipërfaqen e tryezës.Dhurata ekskluzive për raste të bukura si ditëlindje, dasma, Krishtlindje, bie në sy në çdo tryezë.Qelqi kristali nga Nachtmann në një prerje të përjetshme, detaje si diamanti, teksturë unike, në formë të përsosur dhe funksionale, përthyerje e shkëlqyer e dritës. Diametri 32 cm perfekt per pjate antipaste.

Pjate Qelqi Bossa Nova 32 CmHollësi të tjera mbi produktin:

• Ref: 7454

• Shërben: Për mbajtjen Frutave
• Përdoret në Shtëpi
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:19

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.