fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Termus Ottania Marrone 750 ml

2.170 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Termus
• Kapaciteti: 750 ml
• Përmasat: Ø 6 cm në krye
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: E Zezë
• Dekori: Me shkrim

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402431359 SKU: 8010402431359 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Termus Ottania Marrone 750 ml

Ju janë mërzitur kafet në lokal, lëngjet e konservuara? Pëlqeni që të konsumoni kafe gjatë gjithë ditës, apo të merrni me vete lëngjet tuaja të preferuara? Ky termus do t’ua bëjë më të lehtë  ditën tuaj. Termus Ottania Marrone 750 ml ruan temperaturën dhe është pikërisht ajo ç’ka ju duhet. Është një ene kuzhine që mund ta pastroni lehtësisht.

Termus Ottania Marrone 750 mlHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7462
• Shërben: Për mbajtjen e lëngjeve
• Përdoret në Shtëpi | Piknik
• Ruan shkëlqimin në kohë
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:41

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.