fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Elixir Mbajtese Vaji Uthulle (4Cope)

2.710 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 4 Shishe dhe Mbajtësen
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622025864 SKU: 032622025864 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Elixir Mbajtese Vaji Uthulle (4Cope)

Elixir mbajtese vaji ose uthulle në xham transparente me derdhje qelqi dhe ndalese të tapës. Këto shishe të Luigi Bormioli stili të cilësisë së mirë janë një mënyrë e gjithanshme për të derdhur pothuajse çdo lloj salcë ose vaj dhe uthull. Ky grup mund të përdoret gjithashtu për të infuzuar vajra ose veshje me chilli dhe bimë.

Elixir Mbajtese Vaji Uthulle (4Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• 
Ref: 7465
• Shërben: Për mbajtjen e Vajit, Uthullës
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:00

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.