fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Diamante Di Luna Tigan Jo Ngjites 26 Cm

2.330 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: Të ndryshme sipas zgjedhjes
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E zezë
• Dekori: E Papërcaktuar
• Veçori: Nuk Ngjit
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010111043959 SKU: 8010111043959 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Diamante Di Luna Tigan Jo Ngjites 26 Cm

Tigan Diamante Di Luna prej alumini të pastër të farkëtuar, me trashësi 4 deri në 6 mm, i nënshtruar më parë ndaj vrazhdësisë së kontrolluar. Nuk përmban PFOA dhe metale të rënda, nuk çliron substanca të dëmshme. Ajo ka disa shtresa: një lidhëse, e ndërmjetme me një strukturë minerale të përforcuar, një shtresë e dyfishtë grimcash mikro-minerale të përforcuara me diamant të grimcuar, një shtresë jo ngjitëse. Doreza është e pajisur me një sistem që sinjalizon ngrohjen e tiganit.

Diamante Di Luna Tigan Jo Ngjites 26 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7470
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm për te gjitha sobat
• Nuk është me induksion
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:17

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.