fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Virgola Nderese Rrobash ( 1 Cope)

2.300 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Copë
• Përmasat: 94,5×48 cm
•Përmasat e nderjes lineare: 10 m
• Materiali: Rezinë e riciklueshme
• Ngjyra: E bardhë
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244007321 SKU: 8001244007321 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Virgola Nderese Rrobash ( 1 Cope)

Virgola nderese rrobash me rrëshirë nga Gimi është zgjidhja më e mirë për çdo ballkon. Grepa të patentuar që rrëshqasin në thellësi për ta përshtatur atë në çdo ballkon; bërë për të qëndruar përgjithmonë falë teknologjisë inovative të bashkëinjektimit të azotit. Përmasat 94,5×48 cm

Virgola Nderese Rrobash ( 1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7482
• Shërben: Për nderjen e rrobave
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Materiali,plastik rezistente
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:18

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.