fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pjate Parma White 23 cm

210 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 pjatë
• Përmasat: 23 cm
• Materiali: Qelq | Qeramikë
• Ngjyra: E Bardhë
• Dekori: E thjeshtë me lakim
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411712558116 SKU: 8411712558116 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pjate Parma White 23 cm

Pjate Parma White 23 cm i jep elegancë shtrimit të tryezës së përditshme. Një dizajn i thjeshtë dhe i pastër kjo pjatë e thellë është pjesë e koleksionit Parma, e cila përshtatet në cdo ambjent. Prodhuar në xham të zbutur opal, një material higjienik që e bën atë rezistent ndaj goditjeve dhe temperaturave të larta, është gjithashtu i sigurt për mikrovalë. Ashtu si produktet e tjera të koleksionit Parma, pjata e supës ka një dizajn modern dhe linear, të zbutur nga një kthesë delikate; i projektuar për të shërbyer makarona, oriz, supa dhe lëngje mishi, mund të kombinohet me gamën e gjerë të pjatave të përfshira në koleksion.

Pjate Parma White 23 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:7549
• Shërben për ushqime
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:18

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.