fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Super Paco Mbajtese Rrobash

3.610 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Copë
• Përmasat:147x73x172cm
• Materiali: Rezinë e riciklueshme
• Ngjyra: E Zezë
• Made in Italy

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244008502 SKU: 8001244008502 Kategoritë: , Etiketa:

Detaje të mëtejshme

Super Paco Mbajtese Rrobash

Super paco mbajtese rrobash Gimi me struktire prej çeliku, me lartësi të rregullueshme, tubi i sipërm që përfshin është i rregullueshëm, praktik dhe i menaxhueshëm falë rrotave të tij rrotulluese. Ka një hapësirë ​​për të mbështetur këpucët. Kapaciteti i ngarkesës 25 kg 147x73x172cm .Lartësia e rregullueshme nga 97 në 172 cm. I shtrirë në gjerësi nga 82 në 147 cm I pajisur me 4 rrota rrotulluese. Rrjetë e poshtme për këpucët 80 cm. Përmban 6 varëse me rrëshirë.

Super Paco Mbajtese RrobashHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:7576
• Shërben: Për si mbajtese e rrobave
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Materiali,çeliku
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:07

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.