fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Tasash Coconut (7 Cope)

1.730 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tas Sallate dhe 6 Tasa Supe
• Përmasat: Të ndryshme sipas llojit
• Materiali: Qelq i zbutur opal
• Ngjyra: E bardhë
• Made in Italy

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411712766801 SKU: 8411712766801 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Set Tasash Coconut (7 Cope)

Set Tasash Coconut 7 cope nga Bormioli Rocco që i përket koleksionit elegant që karakterizohet nga një përpunim material në reliev në murin e jashtëm dhe të brendshëm. Set sallate frutash prej xhami opal të kalitur, 7 copë i përbërë nga 1 tas sallate dhe 6 tasa frutash ose akulloresh.

Set Tasash Coconut (7 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:7610
• Shërben: Për ushqime
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• E përshtatshme për mikrovalë
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:35

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.