fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Antipastiere Tapas Nairobi Me 3 Vende

2.240 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 3 Copë
• Përmasat: 11 Cm
• Materiali: Qeramike
• Ngjyra: E Bardhe | E Kuqe | Mente
• Kapacileti: 180 ml
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 15 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444150940 SKU: 8056444150940 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Antipastiere Tapas Nairobi Me 3 Vende

Antipastiere Tapas me 3 vende, shumëngjyrëshe në një tabaka bambuje do të jetë jashtëzakonisht i dobishëm kur shërbeni sallata, para dhe madje edhe ushqime të ëmbla ose të kripura. Prodhuar nga Tognana. Tasat prej guri do të sjellin një atmosferë të ngrohtë në dhomë dhe do të tërheqin të gjithë.

Antipastiere Tapas Nairobi Me 3 VendeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7616
• Shërben: Për Antipastiere
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:19

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.