fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tasa Me Kapak Gelo 23-18-15-11 cm

1.090 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 4 Tasa
• Përmasat: 23-18-15-11 Cm
• Materiali: Qelq
• Materiali i kapakut: Plastikë
• Ngjyra: Transparente | Kuqe
• Dekori: E papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360023879 SKU: 8004360023879 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tasa Me Kapak Gelo 23-18-15-11 cm

Tasa Me Kapak Gelo të rrumbullakët në madhësi të ndryshme nga të vogla në të mëdha për të plotësuar çdo nevojë.  Tasat vendosen njëra brenda tjetrës gjithashtu maksimizon hapësirën kur nuk përdoret. Kompleti tasave nga Bormioli  përbëhet nga formate të ndryshme skedarësh nga kapaciteti i rrumbullakët ideal për t’u ruajtur në frigorifer , ushqimi juaj në të gjithë komoditetin. Mund të ruhen njëra brenda tjetrës janë gjithashtu ideale për të maksimizuar hapësirën në dollap kur nuk përdoret. Komplet rezervë që nuk mund të dështojë në kuzhinën tuaj.

Tasa Me Kapak Gelo 23-18-15-11 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:-7625
• Shërben për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:48

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.