fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Funny Filxhan Caji 45 Cl

1.080 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Filxhan
• Kapaciteti: 450 ml
• Materiali: Qeramikë
• Ngjyra: E Bardhë| Rozë
• Dekori: Me Personazhe
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444263862 SKU: 8056444263862 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Funny Filxhan Caji 45 Cl

Funny Filxhan Caji 45 Cl nga Tognana një seri kapsulash origjinale për nevoja që lidhen me punën, shkollën dhe kuzhinën dhe funksionet e ruajtjes së ushqimit jashtë shtëpisë, gatimit dhe mëngjesit për fëmijë, organizimi i hapësirave për “zero mbetje”.Filxhan me elementë të dobishëm për të kënaqur të vegjlit pas përfundimit të pushimeve dhe për t’i shoqëruar në fillimin e një viti të ri shkollor.

Funny Filxhan Caji 45 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:7640
• Shërben: Për Kapuçino | Çaj
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:51

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.