fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Lar Green ( 24Cope )

5.120 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 24 Pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 20 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Porcelan | Qeramikë
• Ngjyra: Jeshile
• Forma: Me petale në konture

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8697828846259 SKU: 8697828846259 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjatash Lar Green ( 24Cope )

Set Pjatash Lar Green, dicka plot me ngjyrë ne kuzhinen tuaj nga Kutahya. I përbërë nga material prej porcelani të cilësisë së lartë, duke e bërë atë një pjesë të dizajnit familjar. Me formë të rrumbullakët me elemente dekorative ky është një set pjatash ideal për një darkë në shtëpi rreth tryezës. Seti i pjatave përbëhet nga 24 copë: Pjata shtrimi 27 cm – 6 copë, Pjata gjelle 22 cm – 6 copë, Pjata ëmbëlsire 19 cm – 6 copë, Tasa supe 12 cm – 6 cope të gjitha ne nje ngjyre jeshile te kendshme. Këto ene kuzhine pastrohen në pjatalarëse në mënyrë të sigurt, dhe janë të përshtatshme për furrat me temperaturë të moderuar si edhe në mikrovalë.

Set Pjatash Lar Green ( 24Cope )Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7749
• Shërben: Për servirje ushqimi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

07:33

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.