fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Simax Tave Qelqi Me Kapak 8 lt

3.390 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavë
• Kapaciteti: 8 Litër
• Përmasat: 416 x 260 x h 160 mm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in: Czech Republic

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8593419414466 SKU: 8593419414466 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Simax Tave Qelqi Me Kapak 8 lt

Simax Tave Qelqi Me Kapak 8 lt, modeli i cili ju duhet ne kuzhinen tuaj nga Simax. Ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe temperaturave si të larta +300 °C dhe të ulëta -40 °C. Mund të përdoren edhe si dy tava më vete, perfekte apo jo ?

Simax Tave Qelqi Me Kapak 8 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7759
• Shërben: Kryesisht për gatime të ndryshme në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:02

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.