fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Dru per Brumera Bamboo 50 cm

1.390 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Dru rrotullues
• Përmasat: 50 x Ø 4 cm
• Materiali: Bamboo
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: I thjeshtë

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402392537 SKU: 8010402392537 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Dru per Brumera Bamboo 50 cm

Dru per Brumera Bamboo 50 cm është një ndër aksesorët që duhet ti keni në kuzhinë. Modeli i linjes Casa Collection është i thjeshtë në përdorim dhe shumë praktik. Ka një bosht vetërrotullues, i cili lehteson hapjen e peteve per gatime te ndryshme në tavolinë. Zhvilloni aromë të shijshme me brumin e petëzuar plotësisht prej këtij aksesori! Ky dru rrotullues i madh është punuar bukur nga bambu i rritur në mënyrë organike me një dizajn të mrekullueshëm artistik. Me gjatësi mbi 50 cm ky dru për brumëra është zgjedhje e duhur për brumin e pjekjes: si makarona, bukë apo edhe pica!

Dru per Brumera Bamboo 50 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7774
• Shërben: Për hapje petësh
• Përdoret në Shtëpi
• Pastrohet lehtë
• Rezistent ndaj lagështirës
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

07:45

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.