fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tabaka prej Druri Gourmet 23 cm

910 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 Tabaka druri
• Përmasat: 23 x 14 cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Lajthi
• Dekori: Me bordurë të thelluar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900013186 SKU: 8020900013186 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tabaka prej Druri Gourmet 23 cm

Një pije e veçantë nuk ka shijuar kurrë apo dukej aq e mirë sesa kur është e rrethuar nga eleganca artistike e kësaj tabakaje prej druri. Një mbajtëse ushqimesh dhe gote tepër elegante për edhe dekorimin e tryezës tuaj, ose një dhuratë e veçantë për dikë të afërt. Tabaka prej Druri Gourmet 23 cm ka një punim perfek të drurit duke shërbyer si një mbajtëse antipaste si edhe të gotës suaj të verës. Modeli i vecantë i kësaj tabakaje prej druri prodhuar nga Meeting është një ene kuzhine tepër praktike dhe e veçantë në tavolinën tuaj të banketit.

Tabaka prej Druri Gourmet 23 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7780
• Shërben: Për Pije | Ushqime
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj lagështirës
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

07:56

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.