fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Milano Silver Tenxhere Makaronash 20 cm

6.030 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere
• Përmasat: Ø 20 cm
• Materiali: Inox 18/10
• Ngjyra: Silver
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004740013797 SKU: 8004740013797 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Milano Silver Tenxhere Makaronash 20 cm

Milano Silver Tenxhere Makaronash 20 cm kuzhina juaj do të jetë e plotesuar. Modeli i tenxheres Italiane Inoxriv 18/10  sjell këtë produkt me një dizajn të rafinuar ku ndërthur linjën elegante të tenxheres me modulimin e matur të kapakut të xhamit të kalitur me skajet gri silikoni dhe pullat e harkut.

Milano Silver Tenxhere Makaronash 20 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për gatime pa presion
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• E përshtatshme për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:08

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.