fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Vaji Uthulle Inoksi 0,25 lt

600 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Cope
• Materiali: Inoks
• Ngjyra:Metalike
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in EC

Vetëm 17 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 7895512061419 SKU: 7895512061419 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Vaji Uthulle Inoksi 0,25 Lt

Mbajtese vaji uthulle  inox me cilësi të lartë. Mbron vajin tuaj të ullirit nga drita dhe nxehtësia. Këto shpërndarës kundër pikave kanë një grykë të lëvizshme kundër pikave dhe tub ajri që lejon shpërndarjen graduale të vajit.Dizajn kundër pikimit për të parandaluar rrjedhjet e vajit dhe për të kontrolluar përdorimin e vajit duke shmangur me saktësi mbeturinat dhe është i mirë për shëndetin.

Mbajtese Vaji Uthulle Inoksi 0,25 ltHollësi të tjera mbi produktin:

• Ref:7823
• Shërben: Për mbajtje Vaj Uthull
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:15

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.