fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Ushqimesh Aminno 1500 Ml

770 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Cope
• Kapaciteti: 1500 Ml
• Përmasat: 10 x 27 Cm
• Materiali: Qelqi, Inoks
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 6920063040963 SKU: 6920063040963 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Ushqimesh Aminno 1500 Ml

Mbajtese ushqimesh Aminno 1500 Ml me tape inoxi, nuk duhet të mungojë në kuzhinën tuaj. Forma unike përshtatet në mënyrë të përkryer në brendësi, duke i dhënë një pamje chic me anë të kapakut inox ky model ruan thjeshtësin dhe nxjer në pah ambjetin tuaj.

Mbajtese Ushqimesh Aminno 1500 MlHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:7834
• Shërben: Për Mbajtëse Ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
•Me mbyllje hermetike
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:09

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.