fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Massari Forme Embelsire Me 6 Vende

1.780 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 copë
• Përmasat: 23x31xh3 cm
• Materiali: Silikoni
• Ngjyra: E Zezë
• Dekori: I Papërcaktuar
• Madi in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8008636354483 SKU: 8008636354483 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Massari Forme Embelsire Me 6 Vende

Forme Embelsire mikroperforim Iginio Massari trekëndor 23x31xh3 cm. Me tekstil me fije qelqi të mbuluar me material silikoni, i dobishëm për porcione teke. Nxjerrja e lehtë e ushqimit (të gatuar ose të ngrirë) garanton prezantime të përsosura. Gatimi në furrë është i njëtrajtshëm, pa përdorur yndyrna të shtuara. Perdoret ne temperature midis -40 ° C dhe +230 ° C.

Massari Forme Embelsire Me 6 VendeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:7870
• Shërben për Ëmbëlsira
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:02

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.