fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Maxiforno Tave Me Kapak 40X32 Cm

3.330 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavë | 1 Kapak
• Përmasat: 40×32 Cm
• Materiali: Inox 18/10
• Ngjyra: Silver
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004740000896 SKU: 8004740000896 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Maxiforno Tave Me Kapak 40X32 Cm

Maxiforno Tave Me Kapak 40×32 Cm perfekte për të gatuar nga firma Inoxriv. Tepsia e madhe për pjekjeje e kompletuar me kapak, e krijuar për të ruajtur butësinë natyrale të ushqimit edhe në gatim të zgjatur. Ideale për të gatuar lazanja, peshk, perime.

Tave Me KapakHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7873
• Shërben: Për gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:23

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.