fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Buke prej Druri 24 cm

1.830 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse buke
• Përmasat: 24 x 25 x h17 cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: E thjeshtë
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900015401 SKU: 8020900015401 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Buke prej Druri 24 cm

Mbajtese Buke prej Druri 24 cm mund të duket si një ene kuzhine e vjetëruar, por opsioni për të ruajtur bukën e freskët të pjekur në diçka tjetër përveç një qese plastike të shëmtuar është tërheqëse. Mbajteset e bukës ofrojnë një zgjidhje të përshtatshme që ndihmon në ruajtjen e freskisë së bukës tuaj për një periudhë më të gjatë kohore. Nuk bëhet fjalë për ftohje ose depozitim sepse – buka e ka vendin e vet. Kjo mbajtese buke druri prodhuar nga Meeting është ideale për ruajtjen e të gjitha llojeve të bukëve, sanduiçëve dhe panineve. E fortë dhe klasike, bërë prej druri natyral i ahut ajo është një kuti moderne, rezistente dhe me jetëgjatësi.

Mbajtese Buke prej Druri 24 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:7898
• Shërben: Për mbajtjen e bukës
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj lagështirës
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.