fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Ndenjese Tualet per Bebe 28 cm

880 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tualet për fëmije
• Përmasat: 28 x 16x h10 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Blu | E bardhë
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009115020448 SKU: 8009115020448 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Ndenjese Tualet per Bebe 28 cm

Tualet per Bebe 28 cm nga Gio’Style vjen me një format te këndshëm për fëmijet, dhe është në formë rosaku. Për një foshnjë të bindur, udhëtimi për t’u bërë i pavarur fillon me një ndenjëse të vogël. Trajnimi i vogël është ai aspekt i jetës që nuk mund të injorohet ose shmanget, dhe çdo prind dhe fëmijë duhet të kalojnë së bashku këtë fazë të të mësuarit. Kjo ndenjëse i mban fëmijët të argëtuar dhe ndihmon në stërvitjen e tualetit pasi ka një lartësi perfekte. Higjienike, e fortë dhe krejtësisht e qëndrueshme, fëmija juaj mund të hipë dhe të zbresë vetë në këtë ndenjëse të vogël.

Ndenjese Tualet per Bebe 28 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7904
• Shërben: Për fëmijët
• Përdoret në Shtëpi
• Lahet me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:19

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.