fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mistigri Filxhan Arcopali 32 Cl

400 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Filxhan
• Kapaciteti: 32 CL
• Përmasat: 10 3/4 oz
• Përmasat: h 10 Cm
• Materiali: Arcopali
• Ngjyra: E Bardhë me dizajn
• Made in France

Vetëm 28 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314201345 SKU: 883314201345 Kategoritë: , Etiketa:

Detaje të mëtejshme

Mistigri Filxhan Arcopali 32 Cl

Mistigri Filxhan Arcopali 32 Cl pjesë e koleksionit te Luminarc. E bërë nga qelqi opal, një material higjienik, praktik dhe novator. Filxhani i kapucionos ose cajit i bardhë Mistigri ka një dizajn të hollë, linear dhe modern duke e bërë me argetues mëngjesin e fëmijeve tuaj.

Mistigri Filxhan Arcopali 32 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7934
• Shërben: Për Kapuçino | Çaj
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:27

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.