fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Ring 480 cm

2.250 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse
• Përmasat: E hapur 480 x 63 cm
• Gjatesite e litareve: 20 mt
• Materiali: Metal
• Ngjyra: Gri
• Made in Italy

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244005624 SKU: 8001244005624 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Ring 480 cm

Nderese Rrobash Ring 480 cm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, shufra çeliku të galvanizuar. Prodhuar nga Gimi me litare çeliku me veshje të plastifikuar. Falë fiksimit të veçantë është shumë i qëndrueshëm dhe jo shumë i dukshëm ku veshja e zinkut rrit rezistencën e saj ndaj peshes se rrobave. Dimensionet ne hapje arrijne deri nga 63 deri në 480 cm. Krahët e lëlizhsëm e bëjnë edhe këtë tharëse rrobash rrëshqitëse dhe lehtësisht të përshtatura për kërkesat e hapësirës suaj.

Nderese Rrobash Ring 480 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:7951
• Shërben: Për nderjen e rrobave
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Materiali: Metal
• Produkt i çertifikuar CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:52

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.