fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Sirio Furce Tualeti Wc (1 Cope)

660 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Furce
• Përmasat: Ø17,5 x h42,5 cm
• Materiali: Polipropilen ose Plastik
• Ngjyra: E Bardhë
• Dekori: Me Harqe
• Veçori: Pastrohet Lehtë
• Made in Italy

Vetëm 18 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009115014942 SKU: 8009115014942 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Sirio Furce Tualeti Wc (1 Cope)

Furcë tualeti Sirio nga Gio ‘Style, me majë të mbyllur, trup plastik dhe dizajn modern është praktike në përdorim. Falë përmasave të saj mund të gjejë hapësirë ​​edhe në tualetet më të vogla. Me një dizajn të thjeshtë kjo furçë është prodhuar nga materiali polipropilen ndërsa furça është prodhuar nga fibra sintetike.

Sirio Furce Tualeti wc (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7967
• Shërben: Për pastrimin e Wc
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:11

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.