fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tavoline Hekurosje Pollicino Mini 73 cm

1.920 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Tavolinë Hekurosje
• Përmasat: 73 x 32 x 13 cm
• Materiali: Strukturë çeliku
• Materiali i mbulesës: Pambuk
• Ngjyra Mbulesës: Shumëngjyrëshe
• Dekori: Me shkrime të çrregullta
• Made in Italy

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244010185 SKU: 8001244010185 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tavoline Hekurosje Pollicino Mini 73 cm

Tavoline Hekurosje Pollicino Mini 73 cm e prodhuar nga Gimi është një aksesor hekurosje praktik sidomos në situatat kur nuk keni hapsirë të mjaftueshme. Mini tavolinë hekurosjeje çeliku me grep praktik që tërhiqet për ta varur në gardërobë, në mur ose pas një dere. Kjo tavoline hekuri është praktike për t’u përdorur në tavolinë ose në hapësira të vogla, ose në shumë raste për ta marrë me vete gjatë pushimeve. Mbulesa e saj është  100% pambuk me mbushje vatinë.

Tavoline Hekurosje Pollicino Mini 73 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 7976
• Shërben Për hekurosje teshash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Ideale për në hapsira të vogla
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:05

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.