fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kuti Sendesh 29,5 Cm

530 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Copë
• Përmasat: 29,5 x 20 x 8,6 Cm.
•Lahet ne pjatalarese
• Materiali: Plastike
• Ngjyra: Blu
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404197189 SKU: 8009404197189 Kategoritë: ,

Detaje të mëtejshme

Kuti Sendesh 29,5 Cm

Kuti sendesh plastike perbehet nga nje kapak dhe nje doreze qe sherben per hapjen dhe mbylljen e saj. Nje kuti magazinimi nga Tontarelli per sende te ndryshme dhe ideale per ruajtje ne shtepi.Qellimi eshte ruajtje e objekteve ose mallrave te ndryshme. Ka permasa ideale dhe eshte lehtesisht e pastrueshme.

Kuti Sendesh 29,5 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8035
• Shërben: Për nderjen e sendeve
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Materiali,plastik
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

07:35

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.