fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Shishe Termike 0,65 Lt

1.410 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Shishe
• Kapaciteti: 650 Ml
• Përmasat: 7,5 × 26,6 cm
• Materiali: Plastikë /Polipropilen
• Ngjyra: Jeshile | Bardhë
• Dekori: I Papëcaktuar
• Veçori: Veshje Polipropilen
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000303307952 SKU: 8000303307952 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Shishe Termike 0,65 Lt

Shishe Termike 0,65 Lt është projektuar për të qenë pranë jush gjatë aktiviteteve sportive: jashtë ose në palestër.Pjesa e jashtme e shishes karakterizohet nga një rrotullim për një kapje më të lehtë dhe është bërë si pjesa e brendshme në polipropilen të përshtatshme për kontakt me ushqimin.Modeli eshte Gio’Style , shishja T ° ka një fletë PET brenda së cilës do të garantojë performancën e freskisë termike deri në 2 orë.

Shishe Termike 0,65 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8212
• Shërben: për mbajtje lëngjesh
• Përdoret në Shtëpi | Piknik
• Lahet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

05:48

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.