fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Efficient Mbajtese Luge Gatimi (1Cope)

2.210 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtese Luge Gatimi
• Kapaciteti: Me katër ndarje
• Përmasat:15cm x 18cm x h 23cm
• Materiali: Plastikë /Inox
• Ngjyra: Portokalli
• Dekori: I Papëcaktuar
• Veçori:Pjesa poshte e lëvizshme
• Made in Spain

Vetëm 4 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796107330 SKU: 8411796107330 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Efficient Mbajtese Luge Gatimi (1Cope)

Efficient Mbajtese Luge Gatimi linja e bukurisë dhe dizajnit të shkëlqyer, që është pjesë e familjes së serisë Efficient. Të gjitha pjesët kanë ngjyrën portokalli përfaqësuese të serisë Efficient. E bërë nga çelik inox  dhe najloni i veshur me silikon nga brenda.

Efficient Mbajtese Luge Gatimi (1Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8218
• Shërben: për mbajtje lugësh
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

00:05

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.