fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Proline Tenxhere 20x12 cm

4.980 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 Tenxhere
• Kapaciteti: 3,8 lt
• Përmasat: 20×12 cm
• Materiali: Inoks 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Turkey

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8691607011616 SKU: 8691607011616 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Proline Tenxhere 20×12 cm

Proline Tenxhere 20×12 cm ka sipërfaqe alumini të prera posaçërisht në bazën e çelikut të cilat krijojnë një efikasitet shtesë në përcjelljen e nxehtësisë. Në këtë mënyrë, kursen kohë dhe energji. Çelik inox 18/10 që siguron përçueshmëri homogjene të nxehtësisë. Sipërfaqet e jashtme të lëmuara me kujdes e ruajnë shkëlqimin e tyre.
Proline Tenxhere 20x12cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: për gatime pa presion
• Përdoret në Shtëpi|Restorant
• Përdoret edhe për induksion
•E përshtatshme për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Lahen në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

00:14

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.