fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Fish Chips Shporte Servirje 26X18 cm

2.240 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Shportë
• Përmasat: 26 x 18 Cm
• Lartesia: H5 Cm
• Materiali: Inoxi 18/10
• Ngjyra: Gri | Silver
• Dekori: Me Thurje
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000257565255 SKU: 8000257565255 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Fish Chips Shporte Servirje 26X18 cm

Fish Chips Shporte Servirje 26X18 cm është tashmë forma e aperitivit që i duhet cdo ambienti, përdoreni atë për të shërbyer patate të skuqura , shkopinj mocarela, krahet e pulës etj.. Këto shporta për servirje mund ti përdorni për cdo lloj eventi dhe ambienti, në restorante, bare. Materiali i saj inox 18/10 garantojn jetëgjatësi dhe pastrim të lehtë, ndërsa madhësitë e ndryshme e bëjnë atë të shkëlqyeshëm për pothuajse çdo meze. Shporta Mini Steel Fish & Chips 26×18 H5cm eshte i linjes Tognana me nje model chic dhe elegant.

Fish Chips Shporte Servirje 26X18 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8308
• Shërben: Për servirje
• Përdoret: Shtëpi | Restorant| Bar
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

07:08

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.