fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Efficient Tenxhere e Ceket 20 cm

4.650 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 Tenxhere
• Kapaciteti: 1,5 lt
• Përmasat: Ø 20 cm
• Materiali: Alumin
• Ngjyra e tenxheres: E zezë
• Ngjyra e dorezave : Portokalli

Vetëm 4 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796081364 SKU: 8411796081364 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Efficient Tenxhere e Ceket 20 cm

Linja e gatimit Efficient bashkon efikasitetin dhe cilësinë e lartë për një gatim intensiv me rezultatet më të mira. Efficient Tenxhere e Ceket 20 cm është bërë prej alumini dhe me nje sipërfaqe jo ngjitëse pa PFOA. Është e përshtatshme për të gjitha llojet e sobave (përfshirë induksionin) falë bazës së plotë. Ofron një shpërndarje të shkëlqyer të temperaturës për një gatim perfekt të recetave tuaja të preferuara. Kjo tenxhere është e pajisur me doreza silikoni të cilat e bëjnë më praktike në përdorim. Mund të përdoret edhe në furrë ,por pa dorezat e silikonit.

Efficient Tenxhere e Ceket 20 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:8323
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Edhe për pllakë me induksion
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:28

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.