fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Silicone Ball Massari Rrahese Veze (1 Cope)

2.470 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Rrahëse
• Përmasat: 42 x 11.6 x 5.3 cm
• Materiali: Inox 18/10
• Ngjyra: E zezë
• Dekori: Me tela në formë spirale
• Made in Italy

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8008636351222 SKU: 8008636351222 Kategoritë: , Etiketa:

Detaje të mëtejshme

Silicone Ball Massari Rrahese Veze (1 Cope)

Massari Silikon Ball Rrahese Veze nga koleksioni i Ghidini Italy. Rrahëse fleksibël me susta inox dhe top silikoni, për të shumëfishuar sipërfaqet e kontaktit dhe duke përzier kështu përbërësit shumë më shpejt se një rrahëse tradicionale. Tela inox 18/8 të strukturuar me formë spirale (me susta), me fleksibilitet të kontrolluar dhe sferë  silikoni me diametër 30 mm.

Silicone Ball Massari Rrahese Veze (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:8342
• Shërben: Për rrahje veze, brumi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Produkti i çertifikuar: CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:47

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.