fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Masa Kuzhine Massari (1 Cope)

3.180 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 8 Lugë Matëse
• Materiali: Inoks 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: Me Linja të thjeshta
• Made in Italy

Vetëm 16 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8008636351925 SKU: 8008636351925 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Masa Kuzhine Massari (1 Cope)

Masa Kuzhine Massari 8 lugë matëse precize në çelik inox. Përdoret për balancimin optimal të cilësisë dhe shijes aromatike në përgatitjet që kërkojnë saktësi maksimale.Mjete unike, të krijuara për të kënaqur ambiciet e kuzhinierëve dhe entuziastëve. Ëmbëlsira precize Massari lindi nga takimi mes pasionit, teknikës dhe dizajnit italian, një kombinim që i dha jetë serisë së mjeteve të personalizuara të firmosura nga Master.

Masa Kuzhine Massari (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8343
• Shërben: Për matjen e përbërësve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:45

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.